İnsan Sevmez İnsanlığa dair bir düşünce...

Çocukları Dilendiren İnsanlar

Dünya üzerinde açlık ve savaşlar nedeniyle doğup büyüdükleri yerlerden göç eden milyonlarca insan, çok zor şartlarda hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlar. Bu zorlu mücadele sırasında en çok acı çekenler tabiki çocuklar oluyor. Hergün... Devamı..

Kadına Şiddet Uygulayan Canlı Türü

İnsan sevmez olarak, kadına şiddetin sadece bir kadının sorunu olmadığına, küresel bir sorun olduğuna inanıyorum. Çünkü kadına şiddet tüm dünyada salgın bir hastalık şeklinde devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü Kasım-2017 raporunda kadın... Devamı..

Çocuk Gelinlerin Sebebi Pedofililer İnsan mı?

Çocuk gelinler ve çocuk istismarları son zamanlarda teknolojinin gelişmeyisle birlikte, haber alma organlarının çeşitlenmesi ve kolaylaşması nedeniyle daha fazla gündeme gelmektedir. İnsanların bilinçlenmeye başlaması ile, bu konulara daha fazla duyarlı davranmaya başladıklarını... Devamı..

İyi ve Kötü İnsan!

İyi ve Kötü insan! Biz insanlar genelde iyi insanlar olduğumuzu düşünürüz. Hangi algıya göre iyi insanız tabiki kendi düşüncemize göre iyi insanız. Toplum tarafından en hastalıklı insan ilan edilen biri dahi kendisinde... Devamı..